Pri nákupe nad 60 EUR doprava zadarmo.
Vážení zákazníci, s ohľadom na súčasnú situáciu a vysokú vyťaženosť dopravných spoločností môže dôjsť k neskoršiemu doručeniu Vašej zásielky. Prosíme Vás o trpezlivosť a ďakujeme za pochopenie. Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

10 výhod kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyaluronová sa stala jedným z najpopulárnejších trendov vo svete starostlivosti o pleť a make-upu. Ale nielen to – je vedecky dokázané, že kyselina hyaluronová je skutočne jednou z najlepších zložiek starostlivosti o pleť.

Tipy pre dobrý spánok rodičov

Práca, deti, domácnosť, každodenné povinnosti – rodinný život je náročný a vyžaduje si množstvo energie. Ak deti nemôžu v noci spať alebo počas celého dňa od rodičov niečo požadujú, prebdeným nociam a únave sa často nevyhnete. Tu uvádzame niekoľko jednoduchých tipov na pomoc mamičkám a oteckom zlepšiť si spánkový režim a udržať si pozornosť počas […]

Pozor, zmena času! Odborné tipy na zaspávanie

V súčasnosti sa už každý druhý Nemec sťažuje na problémy so zaspávaním alebo so spánkom počas noci. Náročné situácie, ako napríklad aktuálny problém zmeny času, majú negatívny vplyv na fyzický biorytmus. Spoznajte odborné tipy, ktoré vám môžu pomôcť jednoduchšie zaspať.

Ako byť ešte krajšia?

Keď telo oddychuje, vzniká ideálny čas na regeneráciu vrátane pokožky. Kvalitný spánok dokáže zjemniť vrásky. Dvojnásobne to platí, ak dodáte pleti správnu výživu. 

Aké sú výhody prírodných opaľovacích krémov?

Jar je tu a slnečné lúče naberajú na sile. Je najvyšší čas poobzerať sa po opaľovacích prípravkoch, ktoré dostatočne ochránia našu pokožku. Aké sú rozdiely v účinnosti medzi klasickými a prírodnými opaľovacími krémami, podľa čoho vyberať opaľovaciu kozmetiku a na čo by si mali dať pozor tehotné a dojčiace ženy?
Zvoľte menu
EUREuro