Pri nákupe nad 60 eur doprava zadarmo, nad 100 eur darček podľa vlastného výberu.

Inšpirované prírodou

Inšpirované prírodou
Prírodná, prémiová, či organická kozmetika, to nie sú len kozmetické výrobky, ale predovšetkým ochrana prírody v dokonalej harmónii s naším telom a naším svetom.
Používanie kozmetických výrobkov sa datuje do dávnych čias. Z doby ľadovej nachádzame v hroboch vtedajších ľudí farby. Boli to zmesi z rubínovej kriedy a dreveného uhlia. Zdá sa, že boli použité na maľovanie tvárí žien, možno aj mužov. Pred tisíckami rokov v Egypte sa používali rôzne vonné oleje a masti k očisteniu alebo zmäkčeniu pokožky. V Číne 3 000 r. pred Kr. používali parfumy a vône na vytvorenie nálad vyjadrujúcich kľud, samotu, luxus, krásu, sofistikovanosť alebo ušľachtilosť. Už v dávnej minulosti sa tak kozmetické výrobky považovali za skrášľovacie látky či prípravky, ktoré pri aplikácii na tvár alebo telo ľudí zatraktívnili.
Dnešná populácia sa snaží vrátiť ku svojim koreňom a tým k znovuobjaveniu kvality prírodných zdrojov. Látky poskytované prírodou sú nielen odbúrateľné, ale aj jemnejšie na ľudskú pokožku a telo všeobecne. Kozmetické výrobky, ale aj rôzne výživové doplnky sú už súčasťou každodenného života ľudí všetkých vekových kategórií vo väčšine regiónov sveta. Ich používanie je motivované najmä záujmom o svoje zdravie, hygienu, osobný vzhľad alebo pocit pohody

Zdravie a krása v symbióze so životným prostredím

Zatiaľ čo „krása“ a „zdravie“ sú stále hlavnými pojmami, ktoré prídu na myseľ, keď premýšľame o kozmetických výrobkoch a výživových doplnkoch, stále väčší počet ľudí očakáva, že nájde aj „udržateľné“, „šetrné k životnému prostrediu“ a „etické“ vlastnosti v produktoch, ktoré kupujú. Prírodná a organická kozmetika ich predstavuje autentickým spôsobom, pretože je súčasťou ich základných hodnôt a záväzku nielen k ľudskému blahu, ale aj k ochrane životného prostredia a biodiverzity.

Naše produkty, či už ide o kozmetické výrobky alebo výživové doplnky, sa vyrábajú najmä z minerálov, prírodných a organických rastlinných extraktov, produktov z mikroorganizmov alebo látok získaných z týchto zdrojov. Vlastnosti týchto komplexných zmesí prirodzene pomáhajú chrániť, vyživujú a hydratujú pokožku.
Okrem prirodzenej ochrany a starostlivosti o našu pokožku nám tiež prírodná a organická kozmetika pomáha udržať našu myseľ v dobrej pohode. Prostredníctvom zastúpenia prírody v organických produktoch sa cítime bližšie k nej, prebúdzajú sa naše prirodzené zmysly. Mnoho prírodných esenciálnych olejov z rastlín, ako je levanduľa, ruža alebo mäta sa používajú v aromaterapii, pretože pomáhajú aktivovať, relaxovať a upokojiť naše telo.

Prírodná, či organická kozmetika, to nie sú len kozmetické výrobky, ale predovšetkým ochrana prírody v dokonalej harmónii s naším telom a naším svetom.

"Objavte výnimočnosť kozmetiky, ktorá dáva prednosť prírode a jej moci."

Ingrid Kováčová, zakladateľka IMK Organics

Zaostrené na prírodu
Naše produkty, ať již kosmetické výrobky či doplňky stravy, jsou vyrobené z přírodních z rastlinných a kvetinových extraktov za využitie kvalitných surovín, najnovších technológií a dodržanie najprísnejších zásad kvality.
Ochrana a starostlivosť
Vlastnosti komplexných zmesí v našich produktoch chráni, vyživujú a hydratujú pokožku a starajú o naše telo a zdravie.
Harmónia tela a mysle
Prírodná a organická kozmetika tiež pomáha pozitívne naladiť našu myseľ. Vďaka podmanivým prírodným vôňam a organickému zloženie produktov sme bližšie prírode a tá prebúdza naše prirodzené zmysly.
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies