19.4.-24.4. 

ČÍM VÄČŠÍ NÁKUP, TÝM VYŠŠIA ZĽAVA!

DO 40 EUR - 15% ZĹAVA

DO 80 EUR - 20% ZĽAVA

DO 120 EUR - 25% ZĽAVA

NAD 120 EUR  - 30% ZĽAVA

 Zľava sa v košíku premietne automaticky.

AKO SA SPRÁVNE SAMOOPAĽOVAŤ?

Keď sa povie samoopaľovanie, mnoho ľudí si vybaví oranžovú pokožku. To však už dávno neplatí, dnešné sofistikované prípravky s postupným opaléním dokážu krásne pleť a pokožku prirodzene opáliť. Vedeli ste však, že je dôležitá aj príprava na samoopaľovanie? V prípade nesprávnej prípravy alebo aplikácie môže byť pokožka fľakatá, šupinatá a samoopáliť sa nerovnomerne.

Samoopaľovanie je najlepší spôsob dosiahnutia prirodzeného opálenia bez poškodenej pokožky. Keďže vypekanie sa na slnku už dávno nie je in, a navyše spôsobuje nielen predčasné starnutie pokožky ale aj poškodenie pokožky. Dosiahnutie prirodzeného opálenia pomocou kozmetiky nikdy nebolo jednoduchšie. V prvom rade je dôležité pokožku a pleť pripraviť na samoopaľovanie. Na to sa používajú peelingy - peeling odstráni odumreté kožné bunky, šupinky, pleť aj pokožku vyhladí. Po peelingu sa samoopaľovací prípravok ľahšie aplikuje, nefľakatie, nerobí rôzne odtiene pokožku kvôli šupinkám či nahromadením odumretých buniek.

Peeling môže byť chemický alebo mechanický. V prípade pokožky tela môžete použiť napríklad MÁDARA AHA + MINERÁLNY TELOVÝ PEELING, ktorý obsahuje AHA kyseliny, ktoré rozpúšťajú odumreté kožné bunky a odhaľujú tak jasnejšiu, hladšiu a jemnejšiu pokožku. Po peelingu a osušení tela je pokožka pripravená poňať zo samoopaľovacieho prípravku čo najviac.

V prípade samoopaľovania tváre je postup veľmi podobný. Pred použitím samoopaľovacích produktov sa odporúča použiť jemný chemický peeling, napríklad MÁDARA PEEL ROZJASŇUJÚCA PEELINGOVÁ MASKA S AHA KYSELINAMI, ktorý odstraňuje odumreté kožné bunky a rozjasňuje pokožku.

Pokožka vypeelingovaná tak poďme na samoopaľovanie! Čo sa týka samoopaľovacích prípravkov, existujú rôzne druhy, od kvapiek, po silné samoopaľovacie peny, po jemné telové či pleťové mliečka, ktoré postupne opaľujú do hneda. Ja som fanúšikom práve jemných prípravkov. Vďaka nim sa totiž prirodzene a postupne pokožka opaľuje do hneda, a navyše, flakatejú najmenej a najľahšie sa s nimi pracuje. Nepotrebujete ani rukavicu, len si po použití musíte poriadne umyť ruky.

V prípade pleti je takýmto produktom práve MÁDARA FAKE IT ROZJASŇUJÚCE SAMOOPAĽOVACIE SÉRUM, ktoré prirodzene opaľuje pokožku tváre do hneda, jednoducho sa aplikuje, rýchlo vstrebáva a navyše aj napomáha hydratácii pokožky. Poskytuje prvé jemné zhnednutie už do pár hodín, a častejšou aplikáciou sa jeho efekt zvyšuje. Používa sa na noc, na záver rutiny (takže až po klasickom sére alebo kréme). Po aplikácii si nezabudnite dobre umyť ruky a sérum nechajte 5-10 minút, aby zaschlo. Po 10 minútach si môžete pokojne ľahnúť do postele, pretože sérum nezafarbí obliečky ani plachtu. Vzhľadom na postupné opaľovanie si môžete regulovať pekne sami intenzitu opálenia. Mne osobne vydržala takto opálená pokožka cez 1,5 týždňa.

Na telo sa stalo mojím obľúbencom MÁDARA FAKE IT SAMOOPAĽOVACIE MLIEKO, ktoré je tak úžasné a ľahké na použitie, že to zvládnem aj ja, ktoré teda som už čo to podorábala so samoopaľovaním. :) Opäť, rovnako ako pleťové sérum, poskytuje prirodzené opálenie a jednoduchú aplikáciu, neflakatie a prvé výsledky uvidíte už o 6 hodín. Mlieko je vhodné pre svetlé až stredné tóny pokožky a veľmi pekne opaľuje do hneda. Dávajte si len pozor na jeho rovnomernú aplikáciu po celom tele, pomôcť si môžete aj rukavicou. Po použití si opäť poriadne umyte ruky a počkajte pár minút, kým sa oblečiete - vyhnete sa tak zafarbeniu oblečenia.

Ja osobne sa priznám, že samoopaľovanie je za mňa najlepšií spôsob dosiahnutia opálenia pokožky. O dôvodoch, prečo sa nevypekám na slnku, si povieme môžno niekedy nabudúce, a tiež sa spolu pozrieme na ochranu našej pokožky pred slniečkom.

Autor: Katka Balabánová 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies