19.4.-24.4. 

ČÍM VÄČŠÍ NÁKUP, TÝM VYŠŠIA ZĽAVA!

DO 40 EUR - 15% ZĹAVA

DO 80 EUR - 20% ZĽAVA

DO 120 EUR - 25% ZĽAVA

NAD 120 EUR  - 30% ZĽAVA

 Zľava sa v košíku premietne automaticky.

AKO PRI KAŽDODENNEJ STAROSTLIVOSTI O PLEŤ POUŽÍVAŤ SÉRUM S BOTANICKÝM RETINOLOM

Ak hľadáte šetrný prírodný spôsob, ako získať žiarivú, sviežu a pevnú pokožku, riešenie vám prinesie sérum s botanickým retinolom Time Miracle . Keď už túto alternatívu k retinolu držíte v ruke, zostáva sa len naučiť, ako ju zahrnúť do svojej každodennej starostlivosti o pleť. Čítajte ďalej a zistite, ako sérum s botanickým retinolom zahrnúť do každodennej starostlivosti o pleť.

Ako sérum s botanickým retinolom účinkuje?

Sérum s botanickým retinolom je alternatíva k syntetickému retinolu, ktorá napodobňuje jeho pôsobenie. Má vlastnosti podobné retinolu, takže podporuje syntézu kolagénu, vylepšuje štruktúru pleti a zmierňuje príznaky starnutia – napríklad znižuje výskyt jemných aj hlbších vrások a pigmentových škvŕn.

Ako sa sérum s botanickým retinolom líši od bežného retinolu?

Sérum s botanickým retinolom obsahuje 4% komplex alternatívy k retinolu na rastlinnej báze, a predstavuje tak ideálnu možnosť pre tých, ktorí chcú výhody syntetického retinolu bez jeho nepríjemných vedľajších účinkov.

Na rozdiel od tradičného retinolu, ktorý môže spôsobiť podráždenie, začervenanie a precitlivenosť na slnko, je botanický retinol tak šetrný, že ho môžete používať ráno aj večer. Je preto vhodný aj na citlivú pokožku. Okrem toho je stabilný na slnku a nevyžaduje žiadnu protivnú dobu aklimatizácie ako retinol.

Ako používať sérum s botanickým retinolom pri každodennej starostlivosti o pleť?

Sérum s botanickým retinolom bolo vytvorené tak, aby sa hodilo k vašim ostatným prípravkom a mohli ste ho ľahko zaradiť do svojej každodennej starostlivosti o pleť – tu máte ťahák, aby sa vám to podarilo čo najlepšie.

Ale poporiadku, najskôr čistenie a tonizácia.

Začnite tým, že si tvár dôkladne vyčistíte pomocou šetrného, ale účinného čistiaceho prípravku, aby ste odstránili všetok make-up a nános nečistôt bez vysušenia pokožky, potom použite svoje obľúbené tonikum, aby ste pleť na sérum pripravili a lepšie sa vstrebalo.

Naneste sérum s botanickým retinolom.

Počkajte, kým vaša pokožka po nanesení tonika uschne, potom si na končeky prstov vytlačte malé množstvo séra s botanickým retinolom.

Opatrne naneste rovnomernú vrstvu séra na pokožku tváre i krku, aby ste podporili jej obnovu a zvýšili jej pružnosť a pevnosť. Nechajte ho niekoľko minút vstrebávať do pokožky.

Následne použite očný krém.

Keď sa sérum vstrebe, hydratujte citlivú pokožku pod očami očným krémom. Použite prípravok, ktorý najlepšie naplní vaše potreby - či už je to zmiernenie výskytu jemných vrások, hlboká hydratácia alebo zmiernenie opuchlosti pod očami.

Nakoniec aplikujte hydratačný prípravok.

Dokončite celý proces použitím hydratačného prípravku, ktorý obnoví vlhkosť pleti a posilní kožnú bariéru, aby vaša pokožka bola svieža, hladká a pevná. Odporúčame prípravky obohatené o silné rastlinné antioxidanty, ktoré pokožku lepšie ochránia proti starnutiu a škodlivým voľným radikálom.

Nezabudnite na opaľovací krém.

Hoci sérum s botanickým retinolom neobsahuje retinol a nespôsobí väčšiu citlivosť vašej pokožky na slnko, rovnako by ste mali používať opaľovací krém, aby ste ochránili svoje vzácne kožné bunky.

Pokiaľ ochranu pred slnkom vynecháte, vaša ďalšia starostlivosť o pleť nebude účinná. Preto svoju rannú starostlivosť o pleť vždy zakončite nanesením poriadnej vrstvy opaľovacieho krému so širokospektrálnou ochranou.

Môžem sérum s botanickým retinolom používať každý deň?

Áno — sérum s botanickým retinolom je dostatočne šetrné na každodenné používanie už od začiatku, nie je potrebná žiadna doba aklimatizácie. Pre čo najlepšie výsledky ho môžete používať aj dvakrát denne, ráno a večer. Rovnako ale nezabúdajte na ochranu proti slnku.

Ako dosiahnuť najlepšie výsledky?

Pre čo najlepšie výsledky odporúčame sérum skombinovať s ďalšími produktmi radu Time Miracle . Základom každého prípravku z radu Time Miracle je omladzujúca severská brezová miazga a slúži špeciálne na boj proti viditeľným príznakom starnutia, takže sa vaša pokožka dočká celkového obnovenia.

Môžem sérum s botanickým retinolom používať v tehotenstve?

Pretože sérum obsahuje prírodné alternatívy k retinolu (namiesto bežného retinolu alebo ďalších derivátov vitamínu A, ktoré môžu potenciálne ovplyvniť nenarodené dieťa), je považované za bezpečné používať ho počas tehotenstva a dojčenia. Pokiaľ ale chcete mať úplnú istotu, odporúčame poradiť sa s vaším lekárom.

Za ako dlho začne účinkovať?

Vaším najlepším priateľom je trpezlivosť. Rovnako ako u akéhokoľvek nového prípravku na starostlivosť o pleť začnete pozorovať viditeľné zlepšenie najskôr za šesť týždňov, takže sérum dôsledne používajte.

S akými ďalšími prísadami môžem sérum s botanickým retinolom používať?

Odpoveď je s čímkoľvek. Pretože ide o alternatívu k retinolu, je toto sérum dostatočne šetrné, aby ste ho mohli používať s ďalšími prípravkami, a bude sa skvele hodiť k ostatným zložkám vašej starostlivosti o pleť, ako je kyselina hyalurónová, vitamín C, peptidy, AHA a BHA.

Nemali by si nijako prekážať – ich prínosy sa možno dokonca budú dopĺňať, vylepšia celkový stav pleti a všetky jej vlastnosti. Napriek tomu odporúčame používať tie skutočne účinné prísady v rôznu dennú dobu, aby ste svoju pleť nechtiac nepreťažili.

Zdroj: Mádara Cosmetics

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies