Pri nákupe nad 60 eur doprava zadarmo, nad 100 eur darček podľa vlastného výberu.

ZOZNÁMTE SA S ČISTO PRÍRODNOU ALTERNATÍVOU K RETINOLU OD MÁDARY

Pristihli ste sa niekedy, že snívate o prirodzene šetrnej (ale rovnako účinnej) alternatíve retinolu? Existuje v podobe séra s botanickým retinolom. Pozrite sa s nami hlbšie na túto prírodnú alternatívu k retinolu a odhaľte jej omladzujúce účinky, vrátane toho, ako môže prospieť vašej pleti.

Predstavujeme sérum s botanickým retinolom, prírodnú alternatívu k retinolu

V spoločnosti MÁDARA verí, že účinné rastlinné prísady sú budúcnosťou kozmetických prípravkov. Mádara tím pre výskum a vývoj dôkladne hľadal dokonalú prírodnú alternatívu k retinolu pomocou dlhého výskumu a testovania, aby sme vám mohli ponúknuť skutočne účinný, ale zároveň čistý a šetrný spôsob, ako docieliť podobné výsledky ako s retinolom.

Mádara predstavuje sérum s botanickým retinolom Time Miracle, novinku medzi alternatívami k retinolu. Dermatologické testy preukázali, že má porovnateľné účinky ako syntetický retinol. Zameriava sa na podobné reakčné cesty v pokožke, takže podporuje prirodzenú obnovu kožných buniek a tvorbu kolagénu, čo pomáha viditeľne redukovať príznaky starnutia pokožky.

100% účastníkov potvrdilo hladšiu pokožku

  • Dermatologický test - 10 dobrovoľníkov, 8 týždňov používania.

90% účastníkov potvrdilo väčšiu pružnosť pokožky

  • Dermatologický test - 10 dobrovoľníkov, 8 týždňov používania.

80% účastníkov pozorovalo rovnomernejšiu farbu pleti

  • Dermatologický test - 10 dobrovoľníkov, 8 týždňov používania.

Sérum s botanickým retinolom Time Miracle bolo starostlivo vyvinuté v spolupráci s poprednými dermatológmi, aby vám prinieslo výsledky podobné retinolu bez začervenania, podráždenia a vysušenia bežne spojeného s retinolom, takže je vhodné pre všetky typy pleti vrátane tej veľmi citlivej.

„Bolo dokázané, že prírodná alternatíva k retinolu od MÁDARY zlepšuje pružnosť pleti a minimalizuje výskyt jemných aj hlbších vrások a hyperpigmentácie, takže si môžete užívať prínosy syntetického retinolu bez typického podráždenia.“

— Dr. Aleksejs Zavorins, certifikovaný dermatológ

Na rozdiel od syntetického retinolu nevyžaduje sérum s botanickým retinolom Time Miracle žiadnu dobu na aklimatizáciu ani nespôsobuje fotosenzitivitu, takže ho môžete bez obáv používať, akokoľvek a kedykoľvek chcete – dokonca aj dvakrát denne už od prvého dňa. Pozrite sa na ďalšie tipy, ako pri každodennej starostlivosti o pleť používať sérum s botanickým retinolom.

Inovatívne sérum je poháňané bidens pilosa, alternatívou retinolu zvolenou pre svoju schopnosť napodobňovať mechanizmus účinku syntetického retinolu a pritom zostať dostatočne jemný pre každý typ pleti.

Čo je dvojzubec chlpatý?

Dvojzubec chlpatý je rastlina voľne rastúca v južnej Afrike, kde ju pôvodní obyvatelia majú v úcte už odnepamäti. Jej superschopnosť spočíva v tom, že pôsobí podobne ako retinol, ale bez nepríjemných vedľajších účinkov, ako je citlivosť alebo podráždenie.

Pretože sa veľmi podobá retinolu, podporuje dvojzubec chlpatý prirodzenú obnovu buniek a tvorbu kolagénu – väčšina ľudí ho pritom bez problémov znáša.

Zatiaľ čo syntetické prípravky s retinolom je možné používať iba večer, pre dvojzubec chlpatý to neplatí. Vďaka jeho šetrnosti môžete dvojzubec chlpatý používať každý deň ráno aj večer bez podráždenia pokožky spojeného s retinolom.

Okrem toho môžu dvojzubec chlpatý používať aj tehotné ženy a dojčiace mamičky, aby sa aj ich pokožka zmenila z mdlej na krásne žiarivú. Dvojzubec chlpatý totiž nie je derivát vitamínu A, takže je považovaný za bezpečný na používanie počas tehotenstva a dojčenia.

Dvojzubec chlpatý pomáha:

  • Vyrovnávať jemné vrásky.
  • Vylepšovať štruktúru a farbu pleti.
  • Obnoviť zdravú žiaru mdlej pokožky.
  • Zabraňovať tvorbe hlbších vrások.
  • Odstraňovať hyperpigmentáciu.
  • Odstraňovať stopy po akné.

Čo ďalšie sérum s botanickým retinolom obsahuje?

Okrem tejto účinnej alternatívy k retinolu obsahuje sérum s botanickým retinolom Time Miracle ešte rose myrtle, ktorá podporuje jeho účinky podobné retinolu a reguluje mastnú pleť, takže pomáha aj zmierňovať výskyt pupienkov.

Sérum tiež obsahuje bázu severskej brezovej miazgy patentovanou značkou MÁDARA, ktorá je mocnou zbraňou v boji proti starnutiu. Tento vzácny prírodný poklad je skutočne bohatý na živiny a antioxidanty; navyše je vedecky dokázané, že urýchľuje delenie kožných buniek o 25 % a bojuje proti voľným radikálom spôsobujúcim starnutie pokožky.

Sérum so všetkými týmito prísadami je rovnako účinné v boji proti starnutiu ako retinol, ale bez jeho nepríjemných nedostatkov. Pokiaľ chcete mať pevnú a hladkú pokožku bez jemných vrások a nadmerného mazu, sérum s botanickým retinolom Time Miracle vám ju pomocou šetrnej obnovy pokožky zaistí.

Ako vychádza sérum s botanickým retinolom z porovnania s klasickým retinolom

Pripravte sa na skutočnú zmenu svojej pleti. Sérum s botanickým retinolom pomáha zlepšiť vzhľad pleti, jej pružnosť a pevnosť – bez podráždenia. Čaká vás omladená pleť.

Zdroj: Mádara Cosmetics

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies