19.4.-24.4. 

ČÍM VÄČŠÍ NÁKUP, TÝM VYŠŠIA ZĽAVA!

DO 40 EUR - 15% ZĹAVA

DO 80 EUR - 20% ZĽAVA

DO 120 EUR - 25% ZĽAVA

NAD 120 EUR  - 30% ZĽAVA

 Zľava sa v košíku premietne automaticky.

Ako byť ešte krajšia?

 

Keď telo oddychuje, vzniká ideálny čas na regeneráciu vrátane pokožky. Kvalitný spánok dokáže zjemniť vrásky. Dvojnásobne to platí, ak dodáte pleti správnu výživu. 

Nedostatok spánku vášmu okoliu prezradia nielen oči. Americkí vedci testovali dobrovoľníkov, ktorí spali len štyri hodiny. Po troch dňoch bola ich pokožka suchá, mali výraznejšie vrásky a objavili sa im kruhy pod očami. Počas spánku prechádza celý organizmus do šetriaceho režimu, má viac času na regeneráciu, čo sa odrazí aj na kvalite pokožky. 

Podporte regeneráciu 

Počas dňa je pleť vystavená mnohým vplyvom životného prostredia. Správne výživné látky dodá pokožke, vlasom a nechtom smartsleep® BEAUTY presne vtedy, keď je to najdôležitejšie, teda v noci počas spánku. Vybrané výživné látky prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky a cielene podporujú regeneráciu. Kyselina hyalurónová, kolagén, biotín, zinok a niacín naštartujú obnovu pokožky, aby bolo hladšia a pružnejšia. Vedeli ste, že počas spánku sa bunky obnovujú osemkrát rýchlejšie ako počas dňa? Vďaka tomu pokožka lepšie využije všetky výživné látky, ktoré jej dodáte. 

 

Krása z ampulky 

Zinok a selén prispievajú k udržaniu silných a zdravých vlasov i nechtov. Meď pomáha udržiavať tkanivo v dobrom stave a vitamín C podporuje normálnu tvorbu kolagénu a správnu funkciu pokožky. Smartsleep® BEAUTY bol navrhnutý špeciálne na noc a nielen pokožke dodá dôležité výživné látky počas tejto hlavnej fázy odpočinku. Užívanie je jednoduché, päť až desať minút pred spaním vypijetez ampulky tekutinu s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínmi, minerálnymi látkami a aminokyselinami. Potom sa už len uložte spať. 

Pozor! Nemáte veľký vankúš? Odborníci si posvietili aj na ideálnu polohu, v ktorej treba spať, aby ste ulahodili pleti. Oddychovať by ste mali na chrbte a vankúš by nemal byť príliš veľký. Ak si ľahnete na bok a nazbierate si pod hlavu obrovskú podušku, pleť sa bude krčiť, čo po čase vyústi do viditeľných vrások. 

Vedeli ste? Približne okolo jednej hodiny v noci je obnovovací proces buniek rozbehnutý na maximum.

 

  • SMARTSLEEP® SLEEP+, 30 kapsúl, VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
   SMARTSLEEP® SLEEP+, 30 kapsúl, VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
   14,99
  • SMARTSLEEP® BEAUTY NIGHT ELIXIR, amp. 30x25 ml, VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

   SMARTSLEEP® BEAUTY NIGHT ELIXIR, amp. 30×25 ml, VÝŽIVOVÝ DOPLNOK
   89,99

   SMARTSLEEP® ORIGINAL, 7 amp., VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

   SMARTSLEEP® ORIGINAL, 7 amp., VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

   19,99
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies