Pri nákupe nad 60 EUR doprava zadarmo.
Vážení zákazníci, všetky Vaše dnešné objednávky budú spracované v pondelok 18.10.
Smart Sleep

Spánok je základnou ľudskou potrebou. Práve počas neho prebiehajú regeneračné procesy, ktoré sú zásadné pre naše fyzické a psychické zdravie a schopnosť zvládnuť každý nový deň.

Vedecké výskumy spánku preukázali, že naše telo spracováva živiny práve počas noci. Náš organizmus sa totiž počas spánku môže koncentrovať na spracovanie prijatých látok a ich správne a cielené použitie. Preto nemeckí vedci zo spoločnosti Smart Sleep pripravili prelomovú variáciu nápojov na noc, ktoré obsahujú špecifické zloženie živín, ktoré počas noci telo vhodne využije. Všetky produkty sú doslova naplnené kombináciou vitamínov, minerálov a aminokyselín. Navyše vďaka tekutej forme sa rýchlejšie a efektívnejšie vstrebávajú a fungujú. Stačí len vypiť nápoj pred spaním a nechať svoje telo zregenerovať.

VYUŽITE SPÁNOK NA MAXIMUM. Užívajte smartsleep® a doplňte telu potrebné živiny!

Smartsleep® ORIGINAL: Doplňuje širokú škálu živín potrebných pre správne fungovanie tela a mysle. Ráno tak budete oddýchnutí, plní sily a energie.

Smartsleep® BEAUTY: Blahodarný kolagén je doplnený o kyselinu hyalurónovú, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Podporuje obnovu pevnosti a krásy pokožky, vlasov a nechtov.

Smartsleep® IMMUNE: Doplňuje do tela potrebné vitamíny, minerály a aminokyseliny, ktoré posilňujú imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.

Radi by sme zdôraznili, že žiadny z produktov nie je určený na rýchlejšie zaspatie. Jedná sa o produkty, ktoré počas spánku efektívne doplňujú telu potrebné živiny.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • SMART SLEEP – RELAX & SLEEP

   14,99
 • SMART SLEEP – SLEEP+

   14,99
 • SMARTSLEEP® BEAUTY NIGHT ELIXIR

   89,99
 • SMARTSLEEP® BEAUTY, 7 amp.

   19,99
 • SMARTSLEEP® ORIGINAL, 2 amp.

   5,99
 • SMARTSLEEP® ORIGINAL, 7 amp.

   19,99
 • SMARTSLEEP® SPREJ, 30ml

   12,99
Zvoľte menu
EUREuro