Pri nákupe nad 60 EUR doprava zadarmo.
PapayaActivs

PRÍBEH ZNAČKY PAPAYAACTIVS
Austrálska spoločnosť Skin Elements sa venuje vývoju produktov s využitím účinných prírodných látok. Vďaka dlhoročnému výskumu sa tímu vedcov podarilo zachytiť blahodárne účinky papáje (taktiež známej ako Pawpaw, Papaya alebo Papaw) v koncentrovanej patentovanej forme Complete Esscience Pawpaw Extract™. Všetky produkty PapayaActivs vďaka tomu obsahujú až 20 krát vyšší podiel papáje ako akékoľvek iné produkty starostlivosti o pleť a vlasy.

PREČO PRÁVE PAPÁJA
Papája má prirodzené liečivé účinky, ktoré boli historicky využívané aj v tradičnej prírodnej medicíne. Papája je bohatá na vitamíny A, C a E a k tomu ešte aj na blahodárne minerály a enzýmy. Papája pomáha s riešením problémov pokožky, podporuje regeneráciu kožných buniek, hydratuje, revitalizuje a zjednocuje tón pleti. Enzýmy v ovocí Papáje majú anti-aging a protizápalové vlastnosti. Papája je obľúbená aj vďaka svojej vysokej papaine, ktorá ukľudňuje suchú a podráždenú pokožku, regeneruje ju a zaisťuje jej pružnosť a elasticitu. Papája funguje ako silný antioxidant.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY
Skin Elements vo svojich produktoch využíva prírodné zložky, predovšetkým výťažky z papáje, ktoré vlasom zaisťujú zdravie, silu a hebkosť. Nejde však len o samotné vlasy, ktoré vyžadujú poriadnu starostlivosť; produkty PapayaActivs boli vyvinuté tak, aby sa starali o pokožku hlavy a zaistili maximálnu krásu a zdravie.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

  • PAPAYAACTIVS REGENERAČNÝ ŠAMPÓN, 250ml

     18,99
  • PAPAYAACTIVS ŠAMPÓN PRE CITLIVÚ POKOŽKU HLAVY, 250ml

     18,99
Zvoľte menu
EUREuro