SeventyOne Percent
SUCHÝ SLNEČNÝ OLEJ SPF30 Dry Sun Oil 100 ml

SeventyOne Percent
SUCHÝ SLNEČNÝ OLEJ SPF30 Dry Sun Oil 100 ml

skladem

24,90 €

Popis

80% prírodní

SUCHÝ SLNEČNÝ OLEJ SPF30 Dry Sun Oil je ochrana 3 v 1 s krásnou vôňou a nemastnou textúrou. Ekologické balenie - 55% z recyklovaných plastov, 100% recyklovateľný obal.

Špičková ochrana, účinná na pokožku a vlasy, pre mladých i starých, nulový mastný film, vôňa snov ... Sun Oil SPF 30 je zázrakom ochrany pred slnečným žiarením, ktorý zmieruje odporcu ochrany s veľmi náročnými, je jednoduchý a má odpoveď na všetko, voláme to bezpodmienečná láska. Účinne chráni pokožku pred UVA a UVB lúčmi a jej zlatá receptúra ​​dodáva pokožke saténový vzhľad a zamatový pocit s okamžitým prienikom opaľovania. Suchý olej je tiež prísľubom veľmi kozmetickej a nelepivej ochrany.

Opálenie tváre - dokonca aj zrelej alebo mastnej pokožky - rovnako ako tela, je sublimované a predĺžené. Jeho ostrovná vôňa Vás prenesie na exotické pobrežie. Vyrobený vo Francúzsku a testovaný pod dermatologickou kontrolou. 

Použitie: Aplikujte Sun Oil SPF 30 na oblasti, ktoré sa majú chrániť: telo, plece a dokonca aj tvár (prosím, zatvorte oči!), Aby ste sa zúčastnili senzorického pobytu na pláži. Chráni tiež vlasy: pred vlnitými vlnami, ktoré milujeme.

Tipy Profesionálov:

  • Vďaka vákuovému spreju funguje aj otočený hlavou dole a príjemne sa používa!

Tipy pre Krásu:

  • Pri použití na vlasoch zmiešajte s morskou vodou, docielite tak vlny, ktoré sa nám tak páčia!

Hlavné Zložky:

  • Ekologický buriti rastlinný olej: podporuje a predlžuje opaľovanie s vysokým obsahom karotenoidov a bojuje proti známkam starnutia vďaka antioxidačným vlastnostiam. Chráni unavené, poškodené a farbené vlasy a prinavracia im lesk.
  • Ekologický jojobový rastlinný olej: posilňuje hydrolipidovú vrstvu a reguluje tok mazu, pre normálnu až mastnú pokožku. Vďaka hydratačným, obnovujúcim, protivráskovým a zjemňujúcim vlastnostiam je skvelou voľbou pre suchú a zrelú pleť.
  • Organické filtre: pre okamžitú širokospektrálnu ochranu.

Zloženie:

  • Kokokrylát / kaprát, kaprylát / kaprica, triglycerid, dikaprylylkarbonát, butylmetoxydibenzoylmetán, izoamyl-p-metoxycinamát, etylhexyltriazón, bis-etylhexyloxyfenolmetoxyfenyltriazín, benzotriazínsilín, orezol (orezol), Olej zo semien, ovocný olej Mauritia Flexuosa, olej zo semien Luffa Cylindrica, kyselina olejová, olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnica), tokoferol, beta-sitosterol, skvalén

Neobsahuje:

  • 0% parabén, síran, silikón, nanočastice, fenoxyetanol, alkohol.

Parametre

EAN: 3770010160106

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst