(1)

Smart Sleep
Smartsleep®, výživový doplnok

(1)

Smart Sleep
Smartsleep®, výživový doplnok

Obsah v balení

skladem

19,99 €

Popis

Užite si spánok a jeho blahodarné účinky! – chytrý spánok so Smartsleep®.

Smartsleep® ORIGINAL je špeciálne vyvinutý výživový doplnok pre zdravý spánok, ktorý je zásadný pre náš kvalitný život a pohodové zvládanie nárokov moderného sveta.

Živiny získané vďaka doplnku Smartsleep® pomáhajú telu komplexne. Horčík k normálnemu fungovaniu nervového systému; vitamín B6 podporuje energetický metabolizmus; vitamín B2 chráni bunky pred oxidačným stresom a riboflavín pomáha znižovať únavu.

Použitie:  Používanie smartsleep® je veľmi jednoduché: 5-10 minút pred spaním požujte dve tablety obsahujúce kreatin monohydrát s citrusovou príchuťou a prehltnite. Potom vypite tekutinu s obsahom vitamínov, minerálov a aminokyselín. S ohľadom na obsah kreatínu nie je vhodný pre deti a tehotné ženy.

Vyživový doplnok Smartsleep® skladujte v chlade a suchu. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu a teplotám pod 5° C a nad 25° C.

Zloženie tablety: Kreatin monohydrát 900 mg v jednej žuvacej tablete, plnivo sorbitol, rastlinný tuk, kyselina citrónová, sladidlo sukralóza.

Zloženie roztoku 25 ml: L-glycin, 2 g, horčík, 250 mg, vitamín C, 80 mg, niacín 12 mg, zinok 10 mg, kyselina pantotenová, 4,8 mg, vitamín B6, 1,6 mg, vitamín B2, 0,7 mg, vitamín B1, 0,55 mg, biotín 57,6 µg, sorban draselný, koncentrát citrónovej šťavy 0,5 %, sladidla (steviolglykozid, cyklamát, acesulfám K, sacharín).

 

  • Spánok je najdôležitejšou časťou dňa na regeneráciu nášho tela a je kľúčový pre naše zdravie, našu pohodu a aj náš vzhľad. Počas spánku sa napríklad vylučuje rastový hormón, ktorý zabezpečuje, aby sa mohla regenerovať naša pokožka. Keď spíme príliš málo alebo sa budíme počas fázy hlbokého spánku, ktorá má význam na vylučovanie tohto hormónu, okamžite to uvidíme na svojom výzore. Naša pokožka je tenšia, rýchlejšie sa tvoria vrásky a spúšťa sa proces starnutia. Je to najmä z toho dôvodu, že pri nedostatočnom spánku sa vo zvýšenej miere vylučuje stresový hormón kortizol. Čo má za následok odbúravanie kolagénu. Kortizol rovnako stimuluje tvorbu mazu v pokožke, čo môže viesť k neželanému upchávaniu pórov a spúšťaniu zápalových procesov. Dôsledkom je podráždenie pokožky, svrbenie. Dôsledkom chronickej nespavosti môže byť aj poškodenia tkanív kože.

Parametre

EAN:

Hodnotenie

(1)
ohodnotiť

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne textové hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst