Africa Organics
Senitive Body Lotion 210 ml

Africa Organics
Senitive Body Lotion 210 ml

skladem

9,99 €

Popis

Tento krém je navrhnutý tak, aby chránil a upokojoval citlivú pokožku tým, že jej dodáva výživné zložky. Kozmetika Africka Organics je ekologicky Certifikovaná 100 % prírodná kozmetika starostlivosti o vlasy, telo a pokožku. Výrobky sú certifikované Ecocert, tiež certifikovaní Krásou bez krutosti- netestujeme naše produkty na zvieratách, zastávame filozofiu Cradle to Cradle, úzko spolupracujeme s Phyto Trade Africa- podporujeme malých farmárov. Vo výrobkoch nepoužívame žiadne živočíšne zložky a všetky naše výrobky sú vegánsky priateľské. Hlásime sa tiež ku projektu Human Mikrobiome - zachovávanie prirodzenej rovnováhy mikróbov. Všetky naše produkty sú rýchlo biologicky odbúrateľné, pomocou nich prispievate k zdraviu vodných tokov.

Naneste malé množstvo na telo a rozotrite.  Má príjemnú ovocnú vôňu a zanecháva pokožku jemnú a osviežujúcu.

Vyhýbajte sa očiam. Pri zasiahnutí očí, oči vypláchnite prúdom čistej vody.Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah malých detí. Výrobok chránte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. 
  • Aqua (voda), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) extrakt z listov *, olej zo semien Helianthus annuus (slnečnica), olej Cocos Nucifera (kokosový olej) *, glycerín, inulín *, glycerylstearát, citrát glycerylstearátu, Cetearylalkohol, izoamylurát , Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, kyselina stearová, askorbyl palmitát, kyselina citrónová, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová, tokoferol, vanilín 

Parametre

EAN: 6009703195697

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst