PapayaActivs
Papayaactivs Scalp Care Shampoo 250 ml

PapayaActivs
Papayaactivs Scalp Care Shampoo 250 ml

skladem

18,99 €

Popis

JEMNÁ PRÍRODNÁ STAROSTLIVOSŤ O VLASY A CITLIVÚ POKOŽKU HLAVY 

Pokožka hlavy, napriek tomu, že je častokrát skrytá, je náchylná voči rôznym negatívnym vplyvom - v letnom období môže dochádzať k jej prehrievaniu, či spáleniu alebo naopak môže trpieť vlhkým, či dusným prostredím. Problémy s pokožkou hlavy - svrbenie pokožky alebo lupiny, môžu byť rušivým faktorom a nepríjemnou vadou na kráse, s ktorou zápasíme.

Šampón starajúci sa o pokožku hlavy z rady SCALP CARE od Skin Elements bol špeciálne vyvinutý tak, aby sa pri pravidelnom používaní dokonale staral o vlasy a pokožku hlavy a zaistil im zdravie a krásu.

Unikátne zloženie zaisťuje prelomová 30% koncentrácia výťažku z papáje - patentovaného Complete Esscience Pawpaw Extract™, ktoré je plné enzýmov, minerálov a vitamínov, ktoré bojujú s citlivou, suchou a lupinatou pokožkou hlavy – šampón viditeľne odstraňuje lupiny už po krátkodobom používaní.

Aby bol šampón vhodný, aj pre tie úplne najcitlivejšie (aj pre tých najcitlivejších), nie sú v ňom pridané umelé parfémy ani aromatické látky. Naviac neobsahuje žiadne sírany ani parabény. 

Hlavné účinné látky: papája (Pawpaw/Papaya/Papaw), olej z kokosu, výťažok z citrusových plodov a olivový olej.

  • Ako prípravok používať: Naneste malé množstvo šampónu Scalp Care Shampoo na mokré vlasy. Jemne vmasírujte do vlasov a pokožky kým sa nevytvorí pena. Opláchnite a postup opakujte ak je to potrebné. Pre optimálne výsledkypoužívajte spolu s PapayaActivs Scalp Care Conditioner. Zabraňte kontaktu s očami. Pri kontakte vypláchnite oči dôkladne prúdom čistej vody. Ak dôjde k podráždeniu, prerušte používanie.

    Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 30 C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah malých detí.  Výrobok chránte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Parametre

EAN: 809458000446

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst