PapayaActivs
PapayaActivs Scalp Care Conditioner 250 ml

PapayaActivs
PapayaActivs Scalp Care Conditioner 250 ml

skladem

14,99 €

Popis

SPRÁVNA STAROSTLIVOSŤ O VLASY A CITLIVÚ POKOŽKU HLAVY

Kondicionér od spoločnosti Skin Elements bol vyvinutý ako súčasť starostlivosti produktovej rady SCALP CARE, ktorá sa stará o pokožku hlavy pomocou sily extraktu z papáje a ďalších aktívnych prírodných látok. Kondicionér poskytuje výživu vlasom a jemne sa stará o svrbiacu, suchú a lupinatú pokožku hlavy. Pri pravidelnom použivaní budete cítiť pohodu a sebavedomie prameniace z pocitu krásnych vlasov a zdravej sviežej pokožky hlavy. 

Unikátne zloženie kondicionéru zaisťuje koncentrácia výťažku z papáje - patentovaného Complete Esscience Pawpaw Extract™, plného enzýmov, minerálov a vitamínov, ktoré bojujú s citlivou, suchou a svrbiacou pokožkou hlavy a lieči ju.

Aby bol šampón vhodný aj pre tie úplne najcitlivejšie (aj pre tých najcitlivejších), nie sú v ňom pridané umelé parfémy ani aromatické látky. Naviac neobsahuje žiadne sírany ani parabény.

Hlavné účinné látky: papája (Pawpaw/Papaya/Papaw), olej z kokosu, výťažok z citrusových plodov a olivový olej.

  • Použitie: Po umytí vlasov s vlasovým šampónom Papaya Activs Scalp Care Shampoo, opatrne vmasirujte male množstvo kondicionéru do mokrych vlasov a pokožky. Nechať pôsobiť 1-2 minuty, potom umyť. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte vypláchnite oči dôkladne prúdom čistej vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, prerušte používanie.

    Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 30° C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah malých detí. Výrobok chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Parametre

EAN: 809458000453

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst