(1)

PapayaActivs
Papayaactivs Replenishing Shampoo 250 ml

(1)

PapayaActivs
Papayaactivs Replenishing Shampoo 250 ml

skladem

18,99 €

Popis

REGENERAČNÝ ŠAMPÓN S EXTRAKTOM Z PAPÁJE NAVRACIA VLASOM ZDRAVIE A LESK

Spoločnosť Skin Elements vyvinula šampón s unikátnym zložením 10% extraktu z papáje, ktorej plody prirodzene obsahujú kombináciu živín perfektne vhodných pre regeneráciu poškodených, unavených a ťažko zvládateľných vlasov. 

Tento regeneračný šampón je z produktovej rady REPLENISHING, a ako napovedá samotný názov, pomáha doplňovať vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré vlasom dodávajú nenahraditeľnú starostlivosť  - tie sú potom zdravšie a lesklejšie. Pri pravidelnom používaní patentovaný komplex Complete Esscience Pawpaw Extract™ napomáha obnove Vašich vlasov a zaisťuje im poddanosť a ľahšiu úpravu. Sme odhodlaní Vám pomôcť cítiť sa a vyzerať lepšie, a to vďaka aktívnym prírodným látkam. Je to ľahké, vyskúšajte silu papáje z ostrova Borneo!

Hlavné účinné látky: papája (Pawpaw/Papaya/Papaw), jojobový a kokosový olej, výťažok z citrusových plodov a olivový olej. V šampóne nie sú použité žiadne sírany ani parabény.

  • Ako šampón používať: naneste malé množstvo šampónu Replenishing Shampoo na mokré vlasy. Jemne vmasírujte do vlasov a pokožky kým sa nevytvorí pena. Opláchnite a postup opakujte, ak je to potrebné. Pre optimálne výsledky používajte spolu s PapayaActivs Replenishing Conditioner. Zabraňte kontaktu s očami. Pri kontakte vypláchnite oči dôkladne prúdom čistej vody. Ak dôjde k podráždeniu, prerušte používanie. 

    Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 30 C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah malých detí. Výrobok chránte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Parametre

EAN: 809458000460

Hodnotenie

(1)
ohodnotiť

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne textové hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst