(1)

PapayaActivs
PapayaActivs Replenishing Conditioner 250 ml

(1)

PapayaActivs
PapayaActivs Replenishing Conditioner 250 ml

skladem

14,99 €

Popis

REGENERAČNÝ KONDICIONÉR S PAPÁJOU NAVRACIA VLASOM SILU A LESK

Pokiaľ máte pocit, že Vaše vlasy sú unavené, ťažko sa upravujú a chýba im sila a lesk, tak pre Vás máme jednoduché riešenie.

Spoločnosť Skin Elements predstavuje kondicionér, ktorý spolu so starostlivosťou z produktovej rady REPLENISHING pôsobí regeneračne. Vďaka patentovanej formule Complete Esscience Pawpaw Extract™ doplňuje živiny a vitamíny vlasom, ktoré sú suché, hrubé a s rozštiepenými končekmi.

Pri pravidelnom používaní budú Vaše vlasy hydratované, vyživené a tým pádom zdravšie a lesklejšie. Na dotyk budú mäkšie a hebkejšie, prispôsobivejšie (ľahšie) na úpravu.

Hlavné účinné látky: papája (Pawpaw/Papaya/Papaw), jojobový a kokosový olej, výťažok z citrusových plodov a olivový olej. V kondicionéry nie sú použité žiadne sírany ani parabény. 

  • Použitie: Po umytí vlasov s vlasovým šampónom Papaya Activs Replenishing Shampoo, opatrne vmasírujte malé množstvo kondicionéru do mokrých vlasov a pokožky. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty, potom umyte. Zabráňte kontaktu s očami, v prípade kontaktu vypláchnite oči dôkladne prúdom čistej vody. Ak dôjde k podráždeniu, prerušte používanie. Vyhýbajte sa očiam. V prípade zasiahnutia očí, vypláchnite oči prúdom čistej vody.

    Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 30° C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah malých detí. Výrobok chránte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Parametre

EAN: 809458000477

Hodnotenie

(1)
ohodnotiť

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne textové hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst