PONÚKAME PRODUKTY ZNAČIEK, KTORÉ MAJÚ ROVNAKÝ CIEĽ AKO

AKO TO CELÉ ZAČALO

Roky sme cestovali po svete a objavovali jeho krásy. Ale aj spúšť, ktorú za sebou zanechalo znečisťovanie životného prostredia. Myšlienka IMK Organics vznikla v Thajsku, keď sme s celou rodinou čistili pláž a len za dve hodiny sme na nej vyzbierali 600 litrov odpadu! Vtedy sme sa rozhodli, že chceme prírode pomáhať aj inak. Začali sme hľadať produkty, ktoré sú kvalitné, organické a biologicky degradovateľné. Začali sme s prírodnými doplnkami Biomin a ďalej sa pridala organická kozmetika Africa organics.  

Svoj záujem sme ďalej rozšírili aj o podporu projektu Reef restoration za záchranu a obnovu korálov v oceánoch. Veľkú časť z nich totiž ničia práve krémy s obsahom látky titanium dioxide, ktoré tak často používame. Nám sa podarilo nájsť krémy bez tejto látky ohľaduplné k našim vzácnym moriam a oceánom. Jedná sa o prírodné opaľovacie krémy Soléo Organics s unikátnym zložením na báze oxidu zinočnatého.

NAŠA MISIA

Veríme, že aj keď je náš projekt iba kvapkou v mori, na každej kvapke predsa záleží.
Nechávame sa pritom inšpirovať príbehom obyčajného malého kolibríka. Je o tom, ako kolibrík pri požiari lesa nezutekal s ostatnými zvieratkami do bezpečia. Na rozdiel od nich si nabral do zobáčika kvapku vody, preniesol ju a spustil na oheň. Znova priletel k rieke, nabral kvapku vody, preletel k ohňu a zoslal dole na uhasenie. A znovu, a znovu. Ostatné zvieratká namietali, že to nemá zmysel. On si však išiel za svojim so slovami: „Len robím, čo môžem.“

V IMK ORGANICS SME ROVNAKÍ. BECAUSE WE CARE.

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa