Pri nákupe nad 60 EUR doprava zadarmo.

OKAMŽITÝ BESTSELLER! Dlho očakávaná kozmetika dorazila na slovenský trh: Toto musíte vyskúšať

Slnečné produkty značky MÁDARA sa pre svoje ohromné účinky a schopnosť skrášľovania stali vo svete okamžite bestsellerom. Začnite sa tešiť, pretože výrobky MÁDARA prichádzajú na slovenský trh!

Zabudnite na chemické opaľovacie krémy či prírodné výrobky, ktoré na pokožke zanechávajú biely lepkavý film. Vďaka prírodnej slnečnej starostlivosti MÁDARA si doprajete hodvábnu textúru, krásnu vôňu a luxusné krytie v súznení účinnej ochrany pred slnkom.

„Naše výrobky na ochranu pred slnkom prispievajú k riešeniu jednej z najzložitejších dilem v kozmetickom priemysle – ako chrániť  pokožku pred ničivými účinkami UV žiarenia účinne, a zároveň  bezpečne,“ hovorí Lotte, zakladateľka a kreatívna riaditeľka značky MÁDARA.

Tvorcovia certifikovanej starostlivosti nerobia v bezpečnosti žiadne kompromisy a vďaka kvalitným zložkám a unikátnym účinkom zaznamenávajú rok čo rok nevídaný progres. V roku 2019 značka uviedla na trh 3 novinky, čím rozšírila škálu ochranných faktorov a výnimočných textúr o ďalšie dokonalé kúsky.

Luxus týchto prípravkov si odteraz môžete vychutnávať aj vy!

Bez podrazov, bez rizika

Tiež sa vám stáva, že v momente, kedy začnete študovať zloženie kozmetických výrobkoch, zistíte, že v drvivej väčšine zložiek nerozumiete? Pozor, z kozmetiky, ktorú roky používate sa môže vykluť hotový chemický kokteil!

Produkty MÁDARA obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Neobsahujú chemické UV filtre, parabény ani iné škodlivé konzervanty, mikroplasty, minerálne oleje, syntetické vône či umelé farbivá. Rozotierajú sa veľmi ľahko a nezanechávajú biele stopy na pokožke.

Okrem prípravkov na opaľovanie sme sa zamilovali do samoopaľováku, ktorý vytvára 100 % nenápadné sexi opálenie s 0% negatívnym účinkom slnečného žiarenia, určite ho vyskúšajte:

FAKE IT NATURAL pre všetky typy pleti

  • Jednoduché hladké nanášanie.  
  • Vrstviteľné krytie bez fľakov.
  • Prirodzený zlatistý nádych.  
Zvoľte menu
EUREuro