Naše balíčky
HOME OFFICE V POHODE A V ZDRAVÍ

Naše balíčky
HOME OFFICE V POHODE A V ZDRAVÍ

skladem

36,95 €

Popis

 Magne D3 Stress Control + Vitamín C Forte + Smartsleep Immune

V poslednej dobe sme sa ocitli v situácii, kedy väčšina z nás pracuje z domova. Čo samozrejme nemusí byť ani tak nepríjemné! Ale neustále pozeranie sa do počítača, sociálne odlúčenie či nedostatok pohybu nás môže veľmi vyčerpať a oslabiť psychicky aj fyzicky. A práve preto je potrebné zaistiť našemu organizmu dostatok tých správnych vitamínov a minerálov.

Balíček Home Office v pohode a v zdraví Vám poskytne výživový doplnok ako MAGNE D3 STRESS CONTROL, ktorý obsahuje horčík a vitamín D3, podporujúce až 200 procesov a funkcií Vášho tela, pričom podporujú hlavne správnu tvorbu energie, psychický stav, vnímanie a kognitívne funkcie. Vitamín C znižuje vyčerpanie a napomáha celkovému zdraviu.

Naša progresívna novinka SMARTSLEEP IMMUNE na podporu Vašej imunity, ktorá sa užíva ako nápoj, pred spaním. Tento komplex vitamínov a minerálov tak počas spánku posilní Vašu imunitu a odolnosť voči rôznym nepriaznivým okolitým vplyvom prostredia.

S touto našou sadou vitamínov a minerálov určených pre pohodvý a zdravý home office Vám práca z domu pôjde od ruky! 

Zloženie jednotlivých výživových doplnkov nájdete na stránkach našeho e-shopu v príslušných sekciách.

Rešpektujte prosím dávkovanie uvedené na obaloch jednotlivých produktov. Neužívajte súčasne rôzne druhy výživových doplnkov zo zakúpeného balíčka.

Parametre

EAN:

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie. Pridajte prvý.


Odporúčané produkty

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa

Otázka na produkt

Načíst