FRENCH GIRL

V spoločnosti FRENCH GIRL veria v moc starostlivosti o seba a uvedomelú spotrebu s cieľom vytvoriť zdravší pohľad na svet a lepší svet. Vďaka udržateľným bio zložkám, etickým obchodným praktikám a dodávateľskému reťazcu, v rámci ktorého sa dodržiava spravodlivý obchod a netestuje sa na zvieratách, je ich poslaním podporovať Zem, oslavovať lásku k sebe samým a vytvoriť si nádherný život. 

Cieľom a vášňou je vytvárať luxusné výrobky na každodennú starostlivosť o seba. Na to je potrebný nepretržitý výskum a zaisťovanie dodávok kvalitných zložiek, ktoré nie sú udržateľné len pre planétu, ale aj pre ich výrobcov. Environmentálne dopady, spravodlivý obchod a pracovné praktiky sú súčasťou rovnice čistej kozmetiky.

 FRENCH GIRL sú od začiatku zástancami zložení bez obsahu vody, ktoré obsahujú len rastlinné výťažky (napríklad Aloe vera) a kvetinové a bylinné hydroláty, ktoré nahrádzajú vodu v receptúrach.

 Výrobky značky FRENCH GIRL inšpirované prírodou a jej účinnými zložkami podporujú zdravé starnutie prostredníctvom osvedčených zložiek a metód ich získavania. Metódy zahŕňajú: bio za studena lisované oleje, ktoré si zachovávajú všetky antioxidanty a mastné kyseliny nevyhnutné pre zdravie pokožky, a kvetinové hydrosóly s množstvom rovnakých výhod ako esenciálne oleje, z ktorých sú destilované. Používajú sa čisté, terapeutické soli, ktoré obsahujú dôležité stopové minerály zo starovekých morí a získavajú tradičnú francúzsku šedú soľ zo soľných nádrží lemovaných ílom z regiónu Guérande vo Francúzsku. Niektoré bio kvetinové prášky si v niektorých prípadoch meliu u nás a používájú ich na výrobu najpredávanejších kvetinových peelingov na pleť, pretože majú veľmi príjemnú vôňu a štruktúru, ktoré povyšujú ich použitie na zážitok ako v kúpeľoch. 

Čo je vo vnútri?

 BIO BAMBUCKÉ MASLO PÔVODOM ZO SPRAVODLIVÉHO OBCHODU

 Bambucké maslo najvyššej kvality pochádza zo ženského družstva v Ghane. Bambucké maslo je súčasťou zloženia ružového peelingu na pery a vďaka vysokému obsahu mastných kyselín zanecháva pokožku hodvábne jemnú a mäkkú.  

 PRÍRODNÝ, NERAFINOVANÝ BIO CUKOR

 Cukor z udržateľného, ekologického poľnohospodárstva v USA je dokonalou alternatívou k agresívnym exfoliačným látkam, akou je napríklad oxid hlinitý. 

 OPAKOVANE POUŽITEĽNÉ BALENIE BEZ ODPADU

 Talianske sklo najvyššej kvality bez akýchkoľvek plastov, ktoré by mohli preniknúť do výrobku. Môžete ho prakticky využiť znovu na drobnosti na toaletnom stolíku alebo v kúpeľni.

Čo nie je vo vnútri

 ZLOŽKY Z FOSÍLNYCH PALÍV

 Musíme skončiť našu závislosť na zložkách z fosílnych palív pre naše zdravie aj našu planétu. Nakupujte bezpodmienečne ekologicky. Bez akýchkoľvek zložiek získaných z ropy, len s čistými, bezpečnými zložkami rastlinného pôvodu.

 PLASTOVÉ BALENIE

 Život bez plastov je cieľ, na ktorom pracujeme. Podporením výrobcov, ktorí pri výrobe používajú recyklovateľné alebo kompostovateľné materiály, využívame svoju kúpnu silu na to, aby sme konali dobro.

 VÔNE VYVOLÁVAJÚCE BOLESŤ HLAVY

 Ak zoznam zložiek výrobku obsahuje zložku nazvanú „parfum“, môže to znamenať, že obsahuje jednu zo stoviek chemických aróm, ktorých názov nemusí byť uvedený. Značka FRENCH GIRL je úplne transparentná čo sa týka bio esenciálnych olejov, ktoré sú použité ako vône výrobkov, a uvádzané sú aj možné alergény. Keďže výrobky sú predávané v EÚ, sú dodržiavané predpisy stanovené Európskou úniou. To znamená, že všetky zložky výrobku sú podľa prísnych predpisov týkajúcich sa prípustných látok.  

Kategória

11 produktov
|
Filtrované

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa