SMARTSLEEP® BEAUTY – ŽIVINY NA SPÁNOK PRE KRÁSU

Smartsleep® BEAUTY je jedným z nových výživových doplnkov spoločnosti Smartsleep z Düsseldorfu, ktorá sa zaoberá zdravým spánkom. Výrobok Smartsleep® BEAUTY je prvým skrášľujúcim výživovým komplexom na noc a pozostáva zo zmesi kolagénu, kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálnych látok a 3 aminokyselín. Na podporu regenerácie pokožky, vlasov a tkanív v spánku a zintenzívnenie krásy cez deň.

Keď v noci spíme, celé telo a všetky bunky v ňom sa regenerujú. Pokiaľ je nočný režim regenerácie podporený špeciálne vybranými živinami a vitamínmi, môže to pre nás celkový vzhľad, pokožku, vlasy a nechty znamenať veľmi zásadnú podporu s na oko viditeľným výsledkom. Naše vlasy a nechty sú silnejšie a lesklejšie, pokožka je hydratovaná a zjednotená, celkový vzhľad je príjemne svieži. Je skvelé cítiť sa skvele. A naviac je to ešte aj ľahké.

Smartsleep® BEAUTY je prvým skrášľovacím výživovým nápojom vyvinutým špeciálne na noc, ktorý dodáva telu živiny dôležité pre pokožku, vlasy a nechty vtedy, keď ich potrebuje najviac.

Výživový doplnok Smartsleep® BEAUTY vznikol na základe výskumu spánku a bol vyvinutý špeciálne na noc. Tento moderný výživový komplex obsahuje okrem klasických skrášľovacích zložiek kolagén a kyselinu hyalurónovú, ktoré sú najdôležitejšie na zachovanie pružnosti a hydratácie pokožky, ďalej biotín, zinok a mnoho ďalších dôležitých vitamínov a minerálnych látok, ako aj tri hlavné aminokyseliny.

Prostredníctvom výživového doplnku Smartsleep® BEAUTY dodáte v noci organizmu komplex dôležitých živín. Užívanie zvolených živín pred spaním je mimoriadne dôležité, pretože v noci prebiehajú významné regeneračné procesy, ktoré možno ďalej podporiť určitými vitamínmi, minerálnymi látkami a aminokyselinami. Napríklad vitamín A, niacín, biotín a zinok prispievajú k zachovávaniu normálnej pokožky. Zinok a selén pomáhajú udržiavať zdravé vlasy a nechty a meď je dôležitá pre naše tkanivá. Doplnenie troch aminokyselín patrí k inovatívnemu prístupu ku kráse. Aminokyselina glycín je hlavnou zložkou kolagénu (glycín tvorí 33 % kolagénu) a je preto dôležitý na regeneráciu pokožky.  Aj aminokyseliny arginín a lyzín patria k základným stavebným kameňom pokožky, vlasov a svalov.

Výživový doplnok Smartsleep® BEAUTY je bezgluténový, bezlaktózový, má nízky obsah cukru a vyrába sa pri dodržiavaní maximálnych štandardov kvality na 100 % v Nemecku. Doporučená dávka: 1 ampulka denne pred spaním.

Prihláseni

Zabudnuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovať sa